50 yıllık hayat arkadaşı eşinin boğazını keserek öldürdü

Bursa'da korkunç olay! 80 yaşındaki yaşlı adam 50 yaşındaki karısını boğazını keserek öldürdü. Yaşlı adam kendisini görüntüleyen basın mensuplarının "Pişman mısınız?" sorusuna, ''Cinayet Masası ekiplerine teşekkür ederim. Öldürdüğüm için pişmanım ama ne yapayım. Tahrik olayı oldu, bana bağırdı, çağırdı. Ben de olayı gerçekleştirdim'' diye cevap verdi.

50 yıllık hayat arkadaşı eşinin boğazını keserek öldürdü

Bursa'da tartıştığı eşi Fatma Korur'u (66) boğazını keserek öldüren Kazım Korur (80), çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.Olay, merkez Yıldırım ilçesi Vdcasino Teferrüç Mahallesi'nde dün meydana geldi. Kazım Korur, iddiaya göre. eşi Fatma Korur ile tartışmanın ardından Betpark mutfaktan ekmek bıçağı aldı. Korur, yarım asırdır evli olduğu 2 çocuğunun annesi eşini boğazını keserek öldürdü. Olayın ardından Bursa Emniyet Müdürlüğü'ne giderek teslim olan Kazım Korur, emniyette alınan ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.

'PİŞMAN MISINIZ?' SORUSUNA ŞAŞIRTAN YANIT

Kazım Korur, kendisini görüntüleyen basın mensuplarının "Pişman mısınız?" sorusuna, ''Cinayet Masası ekiplerine teşekkür ederim. Öldürdüğüm için pişmanım ama ne yapayım. Tahrik olayı oldu, bana bağırdı, çağırdı. Ben de olayı gerçekleştirdim'' diye cevap verdi. Korur, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2019, 10:14


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER