Meteoroloji'den son dakika uyarısı! Kar yağışı geliyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni haftanın hava durumu raporunu yayınladı. Kasım ayının kendini hissettirmesiyle birlikte soğuk ve yağışlı havalar kapıda! Salı günü Doğu Anadolu Bölgesi'nde kar yağışı görülecek. İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre yeni haftanın hava durumu raporları...

Meteoroloji'den son dakika uyarısı! Kar yağışı geliyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni haftanın hava durumu raporunu yayınladı. Kasım ayının kendini hissettirmesiyle birlikte soğuk ve yağışlı havalar kapıda... Bugün hissedilen soğuk hava hafta boyunca etkisini gösterecek. Pazartesi günü Karadeniz Bölgesi'nde etkili olacak sağanak yağış cuma gününe kadar tüm yurdu etkisi altına alacak.Salı günü Bayburt, Erzurum, Kars ve Ardahan'a kar yağacak. Ege ve Akdeniz bölgelerinde güneşli hava etkisini gösterecek.İstanbul'da sağanak yağış bekleniyor.
 


KAR İSTANBUL'UN KAPISINA DAYANACAK

Cuma günü yurdun büyük bölümü soğuk havanın etkisinde. Birçok ilde kar ve sağanak yağış etkili olacak. Hafta boyunca Doğu Anadolu illerinde etkili olan kar yağışı İstanbul'un kapısına kadar dayanacak. Perşembe ve cuma günleri Bolu'da kar yağışı bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 04:33


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER