Bikini firması alay konusu oldu! 'Vajinamı mumlamam gerekecek!'

Avustralyalı bikini firması Beginning Boutique geçtiğimiz hafta yeni mayo ve bikini koleksiyonunu tanıttı. Bikinin sosyal medyada konu olmasının nedeni ise cesur tasarımıydı. Kim tarafından giyilir bilinmez ama firma şimdiden binlerce yorum almayı başardı; tabii kullanıcıların alaycı yorumlarına maruz kalarak.

Bikini firması alay konusu oldu! 'Vajinamı mumlamam gerekecek!'

Moda zaman içinde çok değişti. Ve her yıl, yeni bir şey bulmak oldukça zorlaşıyor. Bu Aresbet yüzden tasarımcılar sıklıkla gündelik şeylerin ötesine geçiyor ve ortaya tuhaf şeyler çıkıyor.

Neden moda olduğuna anlam verilemeyen tuhaf kıyafetler


50 dolara online satışa çıkan 'yetersiz bikini' sosyal medyada alay konusu oldu. Naylon ve elastandan yapılan külotlar son derece yüksek kesimli ve yeniden ayarlama için yandan bir toka tasarımına sahip.

VAJİNAMI MUMLAMAM GEREK!
İşte kumaş Pinbahis eksikliğinden dolayı yorum yağmuruna tutulan o bikiniye gelen bazı yorumlar: ''Bunu giydiğimde frikik vermek kaçınılmaz diye düşünüyorum, bunu giymek için vajinamı mumlamam gerekiyor, kumaşta neden bu kadar cimri davrandınız.''

Bunu giymek plajlarda moda olur mu bilmiyoruz ama moda uğruna neler giyilebildiğini az çok biliyoruz. Şimdi okuyacaklarınız da trend uğruna giyilen kıyafetlerden oluşuyor

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 03:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER