Payitaht 77 Bölüm 2. Tanıtımı Ekrana Geldi: Derhal Payitaht'ı Alt Süt Edesin! Payitaht Abdülhamid Yeni Bölümde Gerilim Yüksek!

Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle TRT 1'de yayınlandı. Son bölüme Tahsin Paşa'nın ihanetiyle damga vururken. Abdülhamid eski dostuna itimad

Payitaht 77 Bölüm 2. Tanıtımı Ekrana Geldi: Derhal Payitaht'ı Alt Süt Edesin! Payitaht Abdülhamid Yeni Bölümde Gerilim Yüksek!
banner90

Başladığı günden beri ilgiyle takip edilen TRT'nin dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in son bölümü yine soluksuz izlendi. Bir neslin geleceğini nasıl hazırlamaya çalıştıklarını ve ecdadın hangi fedakarlıklarda bulunduklarını gösteren dizinin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çeken Payitaht Cuma akşamları TRT'de seyircisi ile buluşuyor.Payitaht Abdülhamid Son Bölümde Neler Oldu? 76. Bölüm...

Payitaht Abdülhamid son bölümü ile TRT 1 ekranlarında seyircisini ekranlara kilitledi. Bu ülkeye adil bir nizam verme çabası içinde olan Abdülhamid, yıldırma politikalarına karşı; disiplin, istikamet ve dik duruş sergiliyor. Abdülhamid Han, Fuat'ın gidince yerine, işinde daha mahir biri gelir endişesiyle, zekice bir yol izliyor ve Fuat'ı saf dışı bırakmıyor.


Abdülhamid, Tahsin Paşa’nın ihanetiyle sarsılmıştır. Abdülhamid, Supertotobet kadim dostuna sonuna kadar itimat etmek isterken, Ahmet Paşa,  Tahsin Paşa’nın hain olduğunu hünkara kanıtlamaya kararlıdır. Abdülhamid bu ihanetin doğru olup olmadığını anlamaya çalışırken, Vembery şeytanın tertibini yapar. Hem Tahsin Paşa’nın ağzını kapatır, hem de şehzadenin elini bağlar. Sabahattin’le yaptıkları ittifak da meyvelerini vermeye başlar.

Halil Halid Joris’in attığı ağa düşer ve Payitahtı eroin illetinden korumak için harekete geçer. Jorris’i yakalamayı umut ederek açtıkları bir kapı onları bir çıkmazsa iter. Şivenaz, Zeynep’in Mehmet Selim’le evlenmesi için, Halil Halid’den nefret etmesini sağlayacak büyük bir tertip hazırlar. Şivenaz zaferini kutlarken, kendisine kurulmuş başka bir oyundan habersizdir . Bu oyunun kaybedeni Şivenaz olacak ve nihayet maskesi düşecektir. Şivenaz gerçek yüzü ortaya çıkınca ne yapacaktır? Bidar ve Naime’yi şok eden haber nedir?  Halil Halid Jorris savaşında kazanan bu defa kim olacak? Abdülhamid Tahsin Paşa’nın hangi hamlesiyle ona karşı itimadını kaybedecek?

Payitaht Abdülhamid Dizisi Eski Bölümlerde Yaşananlar

Abdülhamid haşin yüzünü nihayet ikili oyunların ustası Vembery’e gösterir. Vembery son oyununu oynar ve tarafını seçer. Rothshild’den sonra idareyi ele almaya hazırlanan Fuat, koltuğunda uzun süre oturamaz. Rothshild’in arkasında bıraktığı veliaht hepsini şaşırtır. Şer ittifakının ilk hamlesi paşalarıyla Abdülhamid’in bağını koparmaktır. Paşalarının arasında Jön Türklere destek veren birinin olması Abdülhamid’i istemediği bir karar almaya iter. Serhafiye Ahmet Celalettin Paşa’yı göreve çağırır. Sarayda işler artık eskisi gibi olmayacaktır. Ahmet Celalettin Paşa’nın ilk vazifesi ihanet eden paşayı bulmak olur. Araştırmaları sonucu bulduğu isim Abdülhamid’i yıkar.Joris mahalleyi almak, Betgaranti Halil Halid’i saf dışı bırakmak için uğraşırken, Halil Halid de Joris’e kumarhaneyi kapattırmak için hamleler yapar. Kumarhanedeki büyük gününde Joris’i kendi silahıyla alt eder. Mahmut Seniha’nın gidişiyle acı çekerken, Şivenaz’ın dayısı da Bidar’a her şeyi itiraf etmek niyetindedir… Şivenaz ne kadar uğraşsa da kendisiyle ilgili gerçeklerin Sultan’ın eline ulaşmasına mani olamayacaktır. Şivenaz hakkındaki gerçekler açığa çıkınca ne olacak? Jorris’in Halil Halid ve adamları için mahallede hazırladığı acımasız tertip ne? Abdülhamid’e ihanet eden paşa kim?

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 01:50


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER