Sen Anlat Karadeniz 44. Bölüm Fragmanı: Tahir Gerçekleri Öğreniyor! Fikret Vedat'ı Vuruyor! Sen Anlat Karadeniz Yeni Bölüm...

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde gerçeklerin perdesi aralanmaya devam ediyor! Son bölümün hemen ardından yayınlanan 44. bölüm tanıtımında dizinin ilerleyişine

Sen Anlat Karadeniz 44. Bölüm Fragmanı: Tahir Gerçekleri Öğreniyor! Fikret Vedat'ı Vuruyor! Sen Anlat Karadeniz Yeni Bölüm...
banner90

Saniye'nin geçmişin hesabını verme vakti geliyor. Sürekli çocuklarına hesap soran Saniye artık bu duruma kendisi düşüyor. Açıklaması gereken durumlar vardır. Fikret, Vedat'ı Kalelilerle anlaşma yapması için kendisinin gönderdiğini Tahir'e itiraf ediyor. Ama hesaba katılmayan bir olay olduğunu, Nefes'in bu işe karıştığını, her şeyin bozulduğunu söylüyor. Tahir'in geçmişinden gelen sır ortaya çıkacak. Vedat bir kez daha Nefes'in karşısına dikiliyor! Sen Anlat Karadeniz 44. yeni bölümde gerçekler bütün çıplaklığıyla ortaya dökülecek mi sorusu merakla cevaplanmayı bekliyor!

Muhteşem doğanın, yöreselliğin içerisinde yaşanan ve yaşanmaya çalışılan bir aşk hikayesinin etrafında dönen olayları konu alan dizinin her haftası bir önceki haftasından daha heyecanlı geçiyor. Vedat'ın vazgeçmediği inadı, Tahir'in buna karşı mücadelesi, Nefes'in çocuğuyla birlikte çaresizlik ve aşk arasına sıkışmış yaşantısı, Mustafa'nın ailenin büyüğü rolündeki sorumluluğu çerçevesinde dizi yeni sezonda da soluksuz devam ediyor.Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı derken kavuşması çok zor iki aşık daha literatürümüze girdi. Tahir ile Nefesin aşkı imkansız bir aşk gibi gözükse de izleyiciler bu ikilinin kavuşması için hem dua ediyor hem de senaristi bu yönde zorluyorlar. İlk bölümünden itibaren eğlenceyi aksiyonu hüznü aynı anda izleyicisine yaşatan Osman Sınav imzalı Sen Anlat Karadeniz yeni sezona yine iddialı bir şekilde merhaba dedi.

Sen Anlat Karadeniz 43. Bölümde Yaşananlar - Son Bölüm Özetiİmkansız aşkları buluşturan dizi Sen Anlat Karadeniz'in yayınlanan yeni bölümde bomba gelişmeler göze çarpıyor. Tahir Saniye'nin oğlu değil mi? Deli Tahir ile ilgili gerçek ne? Soruları yeni bölümde akıllara gelirken. Vedat ile Tahir'in birbirine silah çektiği ve Fikret'in vuranı vururum sözleri de heyecan oluşturuyor!

Vedat, Nefes'i ve Yiğit'i kaçırır. Nefes'e eski günlerini yaşatmak isteyen Vedat, beklemediği bir direnişle karşılaşacaktır. Tahir'in babasının Deli Tahir olduğu haberi Kaleli Konak'a bomba gibi düşer. Saniye şimdi evlatlarına hesap vermek zorundadır. Tahir, Yiğit'in yardımıyla Nefes'i kurtarmayı başarır. Hayalini kurdukları mutluluğa sonunda kavuşan üçlü yeni bir hayata adım atmaya hazırken, Tahir'in geçmişinden gelen sır bu mutluluğa gölge düşürecektir. 

 Sen Anlat Karadeniz Dizisi Eski Bölümlerde Yaşananlar

Sen Anlat Karadeniz son bölümde sansasyonel gelişmeler yaşanıyor. Vedat, yeniden Nefes'in karşısına çıkıyor. Nazar'ı kaçıran Murat sevdiğini konağa getiriyor. Abisi Mustafa ve annesi Saniye'den tepki alan Murat, abisinin gönlünü yengesi Asiye sayesinde alıyor. Nazar ve Murat'ın sevda sınavı daha yeni başlarken, Fikret'in; Vedat'ın benim oğlum olması bu hikayemizde kötü bir tesadüf sadece, Oslobet asıl hikaye Dumanbet başka sözleri merakı doruklara çıkarıyor.


Sen Anlat Karadeniz'de Vedat, Nefes'in karşısına yine dikiliyor. Yiğit ve Nefes'i alıp götürmek isteyen Vedat'a küçük Yiğit'ten büyük tepki geliyor. Sen bir canavarsın bırak annemi diyen Yiğit, Vedat'a taş atıyor. İyice öfkelenen Vedat, Nefes'i zorla götürmek isterken polis imdatlarına yetişiyor.

Ali, Tahir'i ormanda sıkıştırıp yakalıyor. Teslim olması için Tahir'i dil döken polis Ali amacına ulaşamıyor. Gitmek isteyen Tahir'e silahını doğrultuyor fakat Tahir arkasına bakmadan uzaklaşıyor.

Murat ve Nazar cephesinde ise kasırgalar kopuyor. Nazar'ı alıp Kaleli konağına getiren Murat'a annesi Saniye büyük tepki veriyor ve ikinizde 'Defolun' diyor. Murat ise kararından vazgeçmiyor. Bu arada abi Mustafa'da eve gelince işler iyice kızışıyor. Mustafa, Murat'ı evden kovuyor.

Kızının Murat tarafından götürüldüğünü öğrenen Cemil, elinde tüfekle Kalelilerin evine dayanıyor. Murat silahın önüne geçip, Nazar'ı babası Cemil'den istese de Cemil'in inadı inat. Kızı Nazar'ı evlatlıktan reddediyor. 'Ne ölüme ne ölüne'

Öte yandan Asiye abi kardeşi barıştırma çabasında. Murat'ı abisinin karşısına çıkaran Asiye hedefine ulaşıyor ve Mustafa, Murat'ın sevdasına onay veriyor.

Fikret ile ilgili şüpheleri artan Tahir, Fikret'in evine gidip silahı başına dayıyor. 'Sen kimsin?' Fikret ise anlattıklarıyla şok ediyor. Vedat'ın babası olduğunu söyleyen Fikret asıl hikayenin başka olduğunu söylüyor ve asıl mesele Saniye diyor. Bu sorada Murat da annesi Saniye ile ilgili gerçekleri mektup sayesinde öğreniyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 01:50


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER