Jelena Karleusa ve Dusko Tosic’ten yasak aşk ve ayrılık iddialarına yanıt

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Dusko Tosic ve eşi Jelena Karleusa hakkında ortaya atılan yasak aşk ve ayrılık iddialarına ikiliden yanıt geldi. 33 yaşındaki Tosic, "Düşmanlarımıza uzun ömür diliyorum" ifadelerini kullandı.

Jelena Karleusa ve Dusko Tosic’ten yasak aşk ve ayrılık iddialarına yanıt
banner90

Eski Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic’in, eşi Jelena Karleusa’nun telefonunda Bosnalı futbolcu Ognjen Vranjes’e ait mesajlar bulduğu iddiasına ikiliden yanıt geldi.

Çin’de Guangzhou forması giyen 33 yaşındaki savunma oyuncusunun ülkesi Sırbistan’a döndükten sonra Jelena’nın telefonunda Vranjes’e ait mesajlar bulduğu iddia edildi.

Tosic’in gördüğü mesajlar sonrasında Vranjes’i arayarak tehdit ettiği ve ikilinin ayrılık aşamasına geldiği belirtilirken Jelena’nın tatil yapmak için Türkiye’ye gittiği ifade edildi.

Ancak konu hakkında Bosna basınına açıklamalarda bulunan Tosic ve Jelena, yapılan haberlerin ailelerine saldırı amacını taşıdığını dile getirdi.

Futbol yaşantısını Çin’de sürdüren Tosic, “Kimsenin telefonunu almadım ya da kimseyi tehdit etmedim. Gazetecilerin neden böyle bir yolu seçtiğini merak ediyorum. Tüm düşmanlarımıza uzun bir ömür Betorder diliyorum” ifadelerini kullandı.


Ayrılık iddiaları hakkında konuşan Jelena Betorder ise, “Evliliğimizde hiçbir sorun yok, her şey yolunda. Kötü insanlar, kötü niyetler, bunların hepsi bumerang gibi onlara geri dönecek. Aileme yapılan bu saldırı ilk değil son olmayacak” şeklinde konuştu.

Öte yandan Tosic’in iki gün önce Instagram’dan yaptığı paylaşım da çıkan haberlere yanıt niteliğindeydi.


JELENA VE TOSIC HAKKINDAKİ İDDİA NEYDİ?

Hırvat ve Sırp basınında yer alan haberlere göre, Beşiktaşlı Adem Ljajic’in eski sevgilisi Sofija Milosevic, Tosic ile aşk yaşamaya başladı.

Bir süre sonra da Tosic, Jelena’nın telefonunda Belçika temsilcisi Anderlecht takımında forma giyen Ognjen Vranjes ile mesajlarını yakaladı. Vranjes’i arayıp tehdit eden Tosic, aynı sertlikle karşılık gördü.

Sırp basını 2 çocuğu olan Tosic ve Jelena’nın boşanmak üzere olduğunu ve dava sonuçlanır sonuçlanmaz güzel şarkıcının Vranjes ile evleneceğini iddia etti.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 21:17


YORUM EKLE
YORUMLAR
osman
osman - 3 yıl Önce

güzel kadın keşke benim osla

SIRADAKİ HABER