ANTALYA AÇIK HAVA REKLAMLARI NASIL VERİLİR?

ANTALYA AÇIK HAVA REKLAMLARI NASIL VERİLİR?

ANTALYA AÇIK HAVA REKLAMLARI NASIL VERİLİR?

ANTALYA AÇIK HAVA REKLAMLARI NASIL VERİLİR?

Antalya’da yaşıyorsanız insanların günlük hayatlarının çoğunu açık havada geçirdiğini biliyorsunuzdur. İklim koşulları insanları daha çok açık havaya yönlendirirken reklamları kapalı alanlarda tutmanın bir anlamı yok. Reklam tasarımcıları a bunu düşünerek Antalya açık hava reklamları geliştirdiler ve bu sistem gayet de başarılı oldu. Reklamın firmalar için ne kadar önemli olduğu aşikar. Firmanız bir turizm şirket, gıda marketi, otel, konfeksiyon ya da kozmetik alanında olabilir. Pazarlama alanınız ne olursa olsun reklamlar her türlü satışa artırdığı gibi sizin de satışlarınızı artıracaktır. Günümüzde çoğu kişi reklam uygulamaları sayesinde hedeflediğinin de üzerindeki kişi sayılarına ulaşıyor ve daha da önemlisi uşaltığı kişilerin yüzde 40ına hizmet veriyor. Doğal olarak reklam vermeyen firmalar bu yüzde 40lık kesime asla ulaşamıyorlar. Bizde yazımızda size açık hava reklamlarının ayrıntılarıyla ilgi bilgi vererek reklam konusunda çekinceleriniz varsa gidermeye çalışacağız.

Açık Hava Reklam Çeşitleri

Antalya açık hava reklamları digital ekranlarda, tabelalarda, otobüs ya da binaların üzerinde, metro duraklarında ve daha birçok yerde kullanılıyor. Açık hava reklamlarında amaç genelde herkesin görebileceği bir yer belirlemek ve oraya ilgi çekecek içerikte bir reklam koymak. Açık hava reklamlarında genelde bir firma ayrımı yapılmıyor. Her türlü ürün ve mekan firması bu bölgelerde reklam yayınlayabiliyor. Antalya açık hava reklamları arasında son zamanlarda en popüler olan çeşit ise megalight reklamları.

Megalight Reklamları İçeriği Nedir?

Megalight reklamları aslında herkesin bildiği bir reklam türü. Şehir merkezlerinde, genelde döner kavşaklarda bulunan digital reklam tabelalarında yayınlanan reklamlara megalight reklamları deniliyor. Bu reklamlar ışıklı özellikleri sayesinde hem gece hem de gündüz hedef kitleye ulaşabiliyorlar. 10 15 snde bir değişen reklam panosu yaklaşık 5 6 firmanın reklamını aynı ekranda gösterebiliyor. Megalight reklamlarının yayınlanma alanı olan bu ekranlar boyut olarak da büyüklükleriyle daha iyi bir reklam kapasitesine sahipler.

Sizinde bir ticaret firmanız ya da hizmet sektöründe kuruluşunuz varsa reklam vermek için daha fazla beklemeyin. Reklam ermeye yeni başlayacak her kurum için olduğu gibi sizin içinde açık hava reklamları güzel bir seçenek olacak.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2018, 13:14


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER