Araç Yol Yardım Hizmetinde Güvenilir Adres

Araç Yol Yardım Hizmetinde Güvenilir Adres

Araç Yol Yardım Hizmetinde Güvenilir Adres

Araç Yol Yardım Hizmetinde Güvenilir Adres

1997 yılından günümüze kadar hizmet veren araç yol yardım firması olarak bizler; yolculuklarınızda sorun yaşadığınız her an ve her yerde sizlerleyiz. Yolculuklar, hesaba katılmayan sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Şahsi olarak yaşadığınız soruna çözüm getiremediğiniz noktada bizler devreye girmekte ve alanında son derece deneyimli çalışanlarımızla sizlere en güvenilir İstanbul araç yol yardım hizmetini sunmaktayız. Hizmetimiz sadece İstanbul içiyle sınırlı kalmamakta, 29 şubesi ile hizmet veren firmamız sizleri Türkiye çapında istediği her şehre ulaştırmaktadır.

Tamamen müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, sunduğu tüm hizmetlerden ekstra ücret talep etmez. Önemli olan müşterilerimizin sorunsuz bir biçimde yardım hizmetimizden yararlanması ve istediği noktaya sorunsuz bir biçimde ulaşmasıdır. Yılların deneyimi ile verdiğimiz hizmette, araç sınıfı da önemli olmamaktadır. Hizmet kapsamına şahsi ve ticari araçlarla otobüs, minibüs ve de ağır ticari araçlar girmektedir. Bu bakımdan hngi araca sahip olursanız olun, istediğiniz her anda ve günde, 7 – 24 çağrı merkezimizden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Sunduğumuz Hizmetler

Yolculuk esnasında yaşadığınız sorunu gidermek için bizlere ulaştıktan sonra, sizlerden sorun hakkında bilgi almakta ve ardından bulunduğunuz bölgeye araç yol yardım ekibimizi göndermekteyiz. 29 şubemiz ile verdiğimiz hizmet sayesinde, destek ekibimizin bulunduğunuz bölgeye gelme süresi en fazla 30 dk. sürmektedir. Yardım ekibimiz ise alanında son derece deneyimli şoförlerden ve de teknik destek biriminden oluşmaktadır. 2 yol yardım aracı ve de 10 kurtarıcı filomuz, sizler için gelen ekibi oluşturmaktadır. Destek ekibimiz ise güler yüzlü ve de yardımsever çalışanlarımızdan oluşmaktadır. Hem oldukça deneyimli hem de güler yüzlü ekibimizin sunacağı hizmet sayesinde, sizler de sorunsuz bir biçimde yolculuğunuzu tamamlamış olacaksınız.

Müşteri memnuniyetini odak noktası haline getiren çalışanlarımız sizleri istediğiniz yere en hızlı ve de en güvenilir biçimde ulaştırmaktadır. Günümüze kadar sorunsuz bir biçimde kurtarılan, yol yardım hizmeti sunulan araç sayısı 2000’in üzerindedir. Bu bakımdan aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan istediğiniz an İstanbul araç yol yardım firmamıza ulaşabilir, yolculuğunuzu sorunsuz bir biçimde sonlandırabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2018, 04:50


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER