Ceza Hukuku Alanında Avukatlık Hizmeti

Ceza Hukuku Alanında Avukatlık Hizmeti

Ceza Hukuku Alanında Avukatlık Hizmeti
banner90


Ceza Hukuku Alanında Avukatlık Hizmeti

Ceza yargılamaları sonucu kişilerin hürriyetleri hakkında ciddi kararlar alındığından dolayı bu süreçler, yargılama sürecinde en çok hukuki destek alınması gereken süreçlerdendir. Ceza hukuku, el koyma, arama, gözaltı, yakalama ve tutuklama gibi koruma tedbirleri kapsamında mahkeme kararları yoluyla kişilerin hürriyetlerine müdahale eder. Bir suç konusu meydana geldiğinde savcılık tarafından soruşturma başlatılır. İşlem devam edip ceza davası açıldığında mahkeme tarafından kovuşturma yapılmaktadır. Tüm bu aşamalarda müşteki, şüpheli veya sanık vasfıyla katılanlar mutlaka profesyonel manada bir hukuki yardım almalıdır.

Fırat Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak ceza yargılamaları sürecinde her türlü hukuki yardımı sağlamaktayız. Bakırköy ceza avukatı Abdullah Fırat tarafından 2016 yılında kurulan avukatlık büromuz, Grbets uzman çalışma kadrosu ile birlikte kurumsal ve bireysel bazda avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Avukat Abdullah Fırat 2014 yılı İstanbul Aydın Üniversitesi Hermesbet Hukuk Fakültesi mezunu olup aynı zamanda İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Ceza Hukuku bölümünde Yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Öğrencilik yıllarından beri farklı hukuk bürolarında çalışan Avukat Abdullah Fırat, bu süreçte büyük bir bilgi birikimine sahip olmuştur. Hukukun üstünlüğüne inanan ve hukukun çizdiği sınırlar dâhilinde çalışmalarını yürüten büromuz, Bakırköy ağır ceza avukatları arasında önde gelen avukatlık bürolarından birisidir.

Ceza Hukuku Dışında Bir Çok Alanda da Hukuki Yardım

Büromuz ceza yargılamalarının, soruşturma ve kovuşturma aşamalarının her safhasında müvekkillerimize destek vermenin yanında Bakırköy ceza avukatı Abdullah Fırat ve uzman ekibimiz tarafından iş hukuku, Gayrimenkul hukuku, Aile ve boşanma hukuku, icra & iflas hukuku, Miras hukuku, Kişiler Hukuku ve Tüketici hukuku gibi alanlar da profesyonel hukuki yardımlar sunmaktadır. Bütün bu yargısal süreçlerde bir ceza avukatı tarafından şüpheli veya sanığın savunma hakkı temin edilerek yaşanabilecek hak kayıplarının önüne geçilmektedir.

Bakırköy ağır ceza avukatları arasında önde gelen Fırat Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, suç duyurusu başvuru dilekçesi hazırlama, savcılık nezdinde yapılacak başvurular, soruşturma aşamasında müvekkiller ile ifadelere katılma ve karlara itiraz başvurusu yapılması gibi aşamalarda müvekkillerimize üstün hizmetler sunmaktadır. Bununla birlikte ceza davalarında şüpheli, sanık ve müştekilere müdafi ve vekil sıfatıyla avukatlık hizmeti veren büromuz, aynı zamanda mahkeme kararlarına karşı gerekli görüldüğünde tüm kanun yollarına başvuru işlemlerini özenle takip etmektedir.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2018, 13:03


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER