Erkek Yaz Stil Temelleri

Erkek Yaz Stil Temelleri

Erkek Yaz Stil Temelleri


Erkek Yaz Stil Temelleri

Sıcaklıklar düştüğünde iyi görünmek kolaydır, üst üste giyilen katlar, stilinizin parlamasına izin verebilir ve imajınız iyi görünecektir. Ama yaz, erkek stili için zorludur. Muhtemelen yaz stillerini erkek şort, t-shirt, parmak arası terlik ile ilişkilendirirsiniz. Konfor ruhuna sahip parçaları birleştirirken, ister atletik ister klasik ya da arasında bir şey olsun, yaz mevsimi sizi temel stillere zorlar.

Erkek Şort Trendleri ve Stil Önerileri

Geçen yıllarda yüksek bir erkek yaz modası rönesansı yaşandı, bu da, chino şortunun cesur bir dönüş yapması anlamına geliyor. Bu rahat erkek şort modelleri, polo yaka t-shirt, kısa kollu gömlek ve sneakers modelleri ile son derece doğru bir stil olabilir.

Atletik moda, bugünlerde meşru bir moda ve rahatlık söz konusu olduğunda, bir çift atletik şort, dokuma veya streç, ne olursa olsun kolay bir seçenektir. Fakat onların atlet t-shirt modelleri ile giyilebileceğini düşünmeyin, sosyal aktivitelerinizde kullanın.

Tüm şortlarda olduğu gibi aşırı sarkık ve uzun seçimlerden kaçının, dizin hemen üstü her zaman sağlam bir stildir. İnce kumaşlar, pastel renkler idealdir, ancak cesur bir görünümden uzaklaşmak isterseniz, renklerinizi değiştirin. Siyah veya lacivert şort modelleri gardırobunuza güven katabilir. https://www.pierrecardin.com.tr/erkek-bermuda-ve-sort/ linkinde harika günlük şort ve deniz şortu modelleri bulabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2018, 03:03


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER