Gayrimenkul Avukatı Kadıköy 2

Gayrimenkul Avukatı Kadıköy 2

Gayrimenkul Avukatı Kadıköy 2
banner90

Gayrimenkul Avukatı Kadıköy 2

Kentsel dönüşümün en yoğun şekilde yaşandığı İstanbul bölgesinde söz konusu gayrimenkul avukatı olduğunda fazlaca uzman avukata rastlayabileceğinizi belirtebiliriz. Bunun için doğru hukuk bürosu ile tanışırsanız her çeşit gayrimenkul davanızın olumlu şekilde sonuçlanabileceğini söyleyebiliriz. Bildiğiniz gibi gayrimenkul yani taşınmaz mal varlığı konusunda çoğu zaman kişiler anlaşmazlık yaşayabilir ve bunu kendi içlerinde çözemediğinden ötürü de gayrimenkul hukuku alanında hizmet veren avukatlardan yardım istenir. Bu noktada Gayrimenkul Avukatı Kadıköy büromuzda her daim hazır vaziyette sizleri bekler diyebiliriz. Alanının en tecrübeli avukatlarıyla hizmet veren hukuk ve danışmanlık büromuzda sizlerin gayrimenkul alanında sıkıntıya düştüğünüz her sorununuz uzmanlıkla ele alınarak kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Gayrimenkul hukuku çerçevesinde sizlere sunduğumuz hizmetler;

  • Tasarrufun iptali

  • Kentsel dönüşüme ilişkin idare nezdinde yürütülecek davalar

  • Tapu kaydının düzeltilme davası

  • Toprak sahibi ile yüklenici firma arasında oluşturulan kağıt sözleşmeye dayalı uyuşmazlıkların çözülme davası

  • Gayrimenkul satış vaadi sözleşmelerinin düzenlenmesiyle birlikte tescil taleplerinin yapılması

  • İpotek sözleşmelerinin hazırlanması ile tapuya tescili

  • Türk vatandaşı olmayan kişilerin gayrimenkul tecili

  • Paydaşlar arasındaki ortalığın kaldırılması ve izale-şüyu davası

  • Muris muvazaası tapu iptal ile tescil davaları

  • Kentsel dönüşüm alanında hukuki danışmanlık

Gibi ihtiyaç duyulan her konuda Gayrimenkul Avukatları sizlere yardımcı olmakta ve her çeşit davanızın yürütülmesi konusunda yardımcı olmaktadır.

Bizlere www.etkiavukatlik.com adresi üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilir ve gayrimenkul hukuku alanında sunduğumuz hizmet detaylarını inceleyebilirsiniz. En fazla anlaşmazlıkların yaşandığı gayrimenkul alanında kendi başınıza sorununuzu çözmeye kalkışırsanız, bu sizlerin haklı pozisyonunuzu bir anda tam tersine çevirebilir. Oldukça fazla detay barındıran gayrimenkul hukuku çerçevesinde haklılığınızı sürdürmeniz için yapacağınız en mantıklı hareket profesyonel bir Avukat ile işbirliğine gitmek olacaktır. Bu sayede mevcut durumunuzu en iyi şekilde analiz eden hukuk insanları sizlerin menfaati için gerekli çalışmaları yaparak açılması gereken davaları açacak ve takibini sürdürerek sonuca bağlanmasını sağlayacaklardır. Hukuk dışı davranışların her zaman sizin aleyhinize kullanılacağının bilincinde olup, gerektiğinde danışmanlık hizmeti alarak ne yapılması gerektiği konusunda bilgi almanız gereklidir.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2018, 11:39


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER