İSTANBUL AŞÇILIK OKULU

İSTANBUL AŞÇILIK OKULU

İSTANBUL AŞÇILIK OKULU
banner90

İSTANBUL AŞÇILIK OKULU

Günümüzde yemek yapmak bazı bireyler için bir tutkudur. Yemek yapma tutkusunu iş olanağına dönüştüren Şef Serkan Bozkurt yemek yapma serüvenine 11 yaşında başlamıştır. Sayısız madalyası ve profesyonel şef bilgisi ile bu tutkusunu insanlara da aktarmaya karar vermiş ve Chef’s Table Mutfak Akademisi’ni 2011 Mart ayında hizmete açmıştır. Akademinin ilk hedefi uluslararası mutfak standartlarına ulaşmaktadır. Tam da bu nokta da atölyeler, kişilerle diyaloglar da (rehberlik hizmetinde) ve eğitim programları ile alışıla gelmiş mutfak eğitimleri standartlarının üstüne çıkmıştır.Chef’s Table Mutfak Akademisi profesyonel aşçılık eğitim ile her statüde bireyi eğiten ve geliştiren bir kurumdur. Chef’s Table Mutfak Akademisi yemek yapma tutkusunu içinde yaşayanların uluslararası aşçılık teknikleri ile eğitebileceği nadir kurumlardan biridir. Şef Serkan Bozkurt’un da ilke edindiği gibi “Önemli olan yemeği yapmak değil, yemeği anlatarak yapabilmektir.” Tam da bu nokta da İstanbul Aşçılık Okulu sizlere kaliteli ve özgün anlatım şekliyle hizmet sunmaktadır.

NEDEN CHEF’S TABLE MUTFAK AKADEMİSİ

  • Arama motorunuza chefstable.com yazarak siteye giriş yaptığınızda sıradan bir İstanbul Aşçılık Okulu olmadığının farkına varacaksınız.Profesyonel aşçılık eğitimi ile sektöründe tecrübeli uzman şeflerle birebir eğitim görmenin hazzını hissedeceksiniz.

  • Chef’s Table Mutfak Akademisi ulaşımı kolay lokasyonu ile size en prestijli otel ve restoran mutfaklarında çalışma fırsatı sunuyor.


  • Yemek yapmanın matematik ve kimya gibi bilim dallarıyla yapılan bir mutfak sanatıolduğunu İstanbul Aşçılık Okulu alanında uzman kişilerden aldığınız profesyonel aşçılık eğitimi ile size hissettiriyor.

  • Chef’s Table Mutfak Akademisi sayesinde dünyanın en prestijli otel ve restoranlarında çalışma imkânı sunmaktadır.

  • Chef’s Table Mutfak Akademisi eşsiz ders atölyeleri ve daha önce tadılmamış baharatlarıyla size kaliteli bir eğitim verirken aynı zamanda damak tadınızı geliştirme fırsatı da sunmaktadır.

CHEF’S TABLE MUTFAK AKADEMİSİ HİZMETLERİ NELERDİR?

  • Chef’s Table Mutfak Akademisi aileniz ve sizlere özel günlerinizde de hizmet vermek için profesyonel şefleri ve dünya standartlarına ulaşmış mutfağı ile hizmet vermek için hazır bulunmaktadır. Doğum ve özel günler için sunduğu geniş lezzet seçenekleri ile davetlerinizin bir numaralı mutfağı olmaya adaydır.

  • Yorucu toplantılarda da Chef’s Table Mutfak Akademisi sizi yalnız bırakmıyor. Stresli ve yorucu toplantılarınızda lezzetli ikramlıkları ve göz kamaştırıcı sunumları ile sizleri rahatlatmayı başarıyor.

  • Lansmanların vazgeçilmezi haline gelen Chef’s Table Mutfak Akademisi sizlere şık ve elit lezzetler sunmayı görev ediniyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2018, 10:00


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER