Oto Çekici

Oto Çekici

Oto Çekici
banner90

Oto Çekici

Oto çekici hizmetleri ile yolda kalmış araçlarınız için üst düzey güvenlik sunuyoruz. Artık İstanbul’un tüm noktalarından bir Kingbetting hizmet edinebilmek ve öne çıkan çalışmalardan faydalanmak sizlerin elindedir. Her geçen gün çok daha fazla kişi tarafından beğenilen bu çalışmalarımız, marka değeri ile kendisini öne çıkartmaktan geri kalmamaktadır.

Bu sayede oto kurtarıcı ekiplerimizin tüm filo çeşitlerine sunduğu destek sayesinde tüm araç tiplerine hitap etmekteyiz. Bu alanda eşsiz çalışmalar sunan ve her geçen gün çıtasını daha üst alanlara çeken ekibimiz, yakaladığı başarı kıstası ile markalaşmaktadır. En kısa sürede bulunduğunuz konumlardan alınan araçlarınız ile güvenli yolculuğu vaat etmekteyiz.

Oto Çekici Hizmetleri ile Her An Güvendesiniz

Oto çekici hizmetleri ile sizlere 7/24 teknik destek sunan ekibimiz, bu alanda yakaladığı başarısı ile kendisini kanıtlamaktadır. Siz de hemen taleplerde bulunmak ve üst düzey çalışmaları elde etmek açısından seçiminizi yapabilirsiniz. Her geçen gün en yeni müşteri kitlesini referans kadrosuna ekleyen ekibimiz, bu alanda ki cazip çalışmaları ile kendisini kanıtlamaktadır. Sorunsuz bir hizmet standardını ele almak ve ekibimizin gözetimi altında araçlarınızın daha büyük kazalara karışmasına engel olmak mümkün!

Her geçen gün çıtamızı daha üst alanlara çekiyor ve üst düzey çalışmalardan faydalanmanızı sağlıyoruz. Nitekim oto kurtarıcı olarak tüm İstanbul yollarında araçla ilgili yaşadığınız problemlerden en az mağduriyet ile kurtulmanızı sağlamaktayız. Aracınız bir anda yolda kaldıysa ve büyük bir kazaya mahal verebilecek pozisyonda ise anında ekibimizin sunacağı teknik destekten faydalanabilirsiniz.

Oto Kurtarıcı Ekibimiz Günün Her Saati Hizmetinizde

24 saat boyunca oto çekici ekiplerimize ulaşan tüm taleplere yön kazandırmaktayız. Bu sayede sorunsuz bir hizmeti bütünüyle ele almak ve ekiplerimizin gözetimi altında yer Kalebet almak söz konusudur. Bir tıkla teknik ekibimiz ile temasa geçebilir, bu alanda aktif olarak çalışmalarını sunan teknik kadromuzdan taleplerde bulunabilirsiniz. Araçlarınız ile ilgili yaşanan sıkıntılarınıza anında çözümler sunabilmek ve %100’e kadar kurumsallık çatısı altında bir desteği ele almanızı sağlamak açısından buradayız. Tercihinizi yapın, ekibimiz vasıtası ile sorunsuz bir taşımacılık hizmetini değerlendirin.


Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2018, 18:15


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER