PDV Kaplama Yönteminin En Doğru Adresi

PDV Kaplama Yönteminin En Doğru Adresi

PDV Kaplama Yönteminin En Doğru Adresi

PDV Kaplama Yönteminin En Doğru Adresi

PDV kaplama firmaları içinde; 2013 yılından bugüne kadar pek çok büyük şirkete hizmet vermiş ve de kaliteli hizmet anlayışını en yüksekte tutarak sektörde yerini almış bir firma olarak sizlerleyiz. Tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, son teknolojideki makinelerimizle ve de alanının en yetkin isimleriyle çalışarak sizlere hizmet sunmaktayız. Kaplama firmaları içinde ilk ve tek yerel üretim gerçekleştiren firma olmanın ayrıcalığını sizlerle paylaşıyoruz. Bu sayede, ürünlerimiz Türkiye’deki tesislerimizde üretilmekte, malzemelerimiz de % 100 yeri üretim olmaktadır. Bu da piyasa içinde yüksek fiyatlar yerine, kaplama piyasasının yarısı ederinde ödeme yaparak, sizlerin en kaliteli hizmeti çok uygun fiyatlarda almanızı sağlamaktadır.

Yerel üretimlerimiz, hızlı kargo imkanımız, bilgisayar kontrolüyle gerçekleşen üretim aşamamız ve tüm süreç hakkında müşterilerimizi bilgilendiren hizmetimizden yararlanmanız oldukça kolay. Bizlere ulaşmak ve de uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmak için internet adresimiz ya da iletişim numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

PDV Kaplama Hizmetlerimiz

PDV kaplama firmaları içinden bizleri tercih etmenizden ve de bizlerle irtibata geçmenizden sonra; vereceğiniz siparişiniz bilgisayar kontrolüyle ilerleyecektir. Ürününüzde kaplama sürecinde ve işlem bittikten sonraki süreçte, çalışanlarımızdan ya da başka bir nedenden kaynaklı sorun oluşmaması için bigisayar kontrol yöntemi kullanılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini odak noktası haline getirmemiz; süreç içinde ve sonrasında oluşabilecek her türlü aksaklık için önlem almamızı gerektirmektedir. Donanımlı ekipmanlarımız ve de deneyimli çalışanlarımızın işlemleri mümkün olan en kısa süre içinde gerçekleşmekte, hızlı kargo hizmetimizle de siparişiniz en kısa süre içinde sizlere ulaşmaktadır.


Kaplama firmaları içinde Diamond Kaplama olarak bizlere 3 farklı grupta sipariş verebilirsiniz. Bunlar; Titanyum Nitrür Kaplama, Alüminyum Nitrür Kaplama ve de Krom Nitrür Kaplama’dır. Siparişini vermek istediğiniz ürün için en uygun olan kaplama yöntemi sizler için sunulmakta, onay vermeniz dahilinde yöntem uygulanmasına başlanmaktadır. İşleminizin en kısa sürede gerçekleştirildikten sonra sizlere teslim edilmektedir. Süreç içinde oluşabilecek herhangi bir sorunda, anında bilgilendirilme yapılmakta; sorun ve süreç telafisi için yine en kısa sürede gerçekleşecek çözüm aşamasına geçilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 15:33


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER