Instagram’da ekran görüntüsü alanlara müjde!

Instagram’da ekran görüntüsü alanlara müjde!
banner90

Instagram geçtiğimiz Şubat ayında, Snapchat ile benzer şekilde bir kullanıcıya ait hikayenin ekran görüntüsü alındığında, bunun karşı tarafa bildirileceğini duyurmuştu. Test edilen bu özellik kısa sürede bazı kullanıcılarda aktif oldu..


Instagram ekran görüntüsü alanları Jokerbet karşı tarafa bildirmiyor!
Instagram ekran görüntüsü alanların karşı tarafa bildirileceğinin açıklanması kullanıcılardan büyük tepki aldı. Jojobet Ancak, aradan geçen sürede her ne olduysa ekran görüntüsünü alınınca, karşı tarafa bildirim gitmemeye başladı..

Instagram için büyük yenilik geliyor! Instagram için büyük yenilik geliyor!
Instagram kullanıcıları, videoları için yakında sadece 1 dakika ile kısıtlı kalmayacak. Instagram video süreleri için gerçekleştirilecek güncelleme ile bu süre ciddi anlamda uzatılacak. İşte detaylar..

Instagram bu bildirim özelliğini resmi olarak duyurmadığı için kimin bu özelliğe sahip olduğu veya kullanıcıların ne kadarında aktif olduğu bilinmiyordu. Nihayet, Instagram tarafından yapılan resmi açıklama ile bu konuya netlik kazandırıldı..
BuzzFeed’e konuşan Instagram yetkilileri, bu özelliğin test sürecinden bile çıkarılmadan sonlandırıdığını belirttiler. Tabi, Instagram’ın ilerleyen aylarda bunu yeniden gündeme getirme şansı var. Ancak, şu anda başkalarının paylaştığı fotoğraf ve videolardan ekran görüntüleri almak hiç bir sorun oluşturmuyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 12:24


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER