12 Burcun Tüm Burçların Mayıs Ayı Burç Yorumları

Astroloji meraklısının sayısı bir hayli fazla. ''Fala inanma falsız kalma'' dense de burçların yorumlarına hayatında

12 Burcun Tüm Burçların Mayıs Ayı Burç Yorumları

Burç, insanın doğum anında Güneş'in hangi pozisyonda olduğunu gösteren göksel bir alanın sembolik ifadesidir. Eğer doğduğunuz noktadan gökyüzüne, Güneş’e doğru hayali bir çizgi çizer ve bu çizgiyi sonsuza doğru uzatırsanız, bu çizginin bir burca ulaştığını görürsünüz. Bir bilim dalı olan burçlar uzmanlar tarafından her burç haftalık aylık yıllık  olarak yorumlanıyor.

Her burcun kendine has özellikleri vardır. Aynı burçtan olan insanlarda, benzer davranışlar görülür. Bu da bize her burcun bir amacı olduğunu kanıtlar. Hangi burç dünyaya ne amaç ile gelmiş ise, özelliklerinden yola çıkarak tespitler yapılmış ve uzmanlar tarafından da doğrulanmıştır.

Duygu ve düşüncelerimize yön veren burçların yorumları uzmanlar tarafından yorumlanıyor. Aşk para gibi bir çok beklentinin analizi olan burçların 2018 yılı Mayıs ayındaki yorumlarını sizler için derledik.Teknolojinin altın çağını yaşadığı son yıllarca vatandaşlarda burç merakı artarak devam ediyor. Mayıs ayı boyunca burcunuzda yaşanacak gelişmeleri takip edebileceğiniz haberimizi incelemeden geçmeyin. Özellikle aşk ve para yorumları, burç yorumlarında en çok aranan kısımdır. İşte o yorumlar:..

Koç Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Koç burcundansanız ya da yükseleniniz koç burcu ise bu ay aşk hayatınızın durumu, hem sizin hem de birlikte olduğunuz kişinin sabır ve anlayış seviyesine göre değişkenlik gösterebilir. İlişkinizi yakından bilen, takip eden birinin davranışları sizi rahatsız edebilir. Eğer dikkatli olmaz ve bu konuda birlikte olduğunuz kişiye gerekli uyarıları yapmazsanız hayatınızda derin izler bırakacak birtakım olaylar yaşayabilirsiniz. Bu kişileri önceden gözlemler ve hayatınızdan çıkarma kararı alırsanız, birlikte olduğunuz kişiyle daha mutlu bir ilişki sürdürebilirsiniz. Söz konusu olumsuzlukların yaşanmaması takdirinde evlilik planlarını gündeme getirebilirsiniz. Bu karar, ailenizi ve yakın arkadaş çevrenizi şaşırtacak.

Eğer evliyseniz ve uzun zamandır kendinizi yıpranmış hissediyorsanız bu durumu eşinizle paylaşmalısınız. Bunları umursamayacağını düşünüyorsanız sitemkar bir dille onu uyarmalısınız. Bir ilişkiniz yoksa bu ay içerisinde tanışacağınız biriyle hiç beklemediğiniz bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Hem duygusallığı ile hem de zekası ile sizi etkileyecek olan bu kişi, uzun vadeli bir aşk hayatının habercisi olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz aşkı bulduğunuzu hissedeceksiniz..

Koç Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

Mayıs ayı sizin için sorgulama süreci olacak. Kendinizi, çalışmalarınızı ve sürdürdüğünüz hayatı sorgulayacaksınız. Kafanızı kurcalayan soruların cevabını arayacak, aldığınız cevaplara göre kendinize bir yol çizeceksiniz. İş hayatınızda ve kariyer planlarınızda umduğunuzu alabilmek için hedef belirleme konusunda dikkatli olmalısınız. Hedeflerinizi belirlerken realist, mantıklı olmalısınız. İş arkadaşlarınızla, meslektaşlarınızla ve yöneticilerinizle aranızdaki iletişim güçlü, sevecen olacak. Olumlu ruh haliniz, güçlü iletişim yeteneğiniz, hırsınız, çalışkanlığınız ve sabrınız sayesinde kazancınızın arttığını fark ediyorsunuz. Bunların yanı sıra tüm hedeflerinizi aynı anda hayata geçirmek, tüm çalışmaları aynı anda sürdürmek zor olacağı için planlarınızı zamana yaymalısınız..

Koç Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Bu ay sağlık durumunuzda herhangi bir anormallik söz konusu olmayacak. Hava değişimleri sizi biraz etkileyebilir, önleminizi almalısınız. Ayrıca geçmişte meydana gelen bir fiziksel rahatsızlığınız tekrarlanabilir. Bu durum canınızı sıkmamalı çünkü sizi zorlayacak bir seviyede olmayacak..

Boğa Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Boğa burcundansanız ya da yükseleniniz boğa burcu ise Mayıs ayı içerisinde aşk hayatınızda bazı belirsizlikler, kararsızlıklar söz konusu olabilir. Birlikte olduğunuz kişiye yansıtmak istemediğiniz duygular, kendinizi zorlasanız bile bir süre sonra su yüzüne çıkacak. Birbirinizi üzecek, derin yaralar bırakacak hareketler sergileyebilirsiniz. İkinizin de ısrarcı ve ön planda olmak istemesi, bitmek bilmeyen tartışmaları getiriyor.

Gayet mutlu olduğunuz, sorunsuz bir ilişki yaşarken geçmişe dair konuları açmak ve bazı olayları gereğinden fazla irdelemek, ilişkinizin üzerine kara bir bulut getiriyor. Bu noktada birlikte olduğunuz kişi ile yapmanız gerekenler; karşılaştığınız engeller karşısında birbirinize destek olmak ve geçmişi bir kenara bırakıp geleceğinize odaklanmaktır. İlişkinizin güzel bir şekilde devam etmesi için bunlar şart. Eğer birlikte olduğunuz biri yoksa ve karşınıza çıkan insanları, eski sevgilileriniz ile kıyaslıyorsanız; bu ay yeni bir ilişkiye atılmak sizin için oldukça zor olacak..

Boğa Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

Şüpheci, tedbirli ilerleyeceğiniz Mayıs ayı içerisinde tüm kontrolü elinize alacaksınız. İş hayatınızla ilgili olan ve geçmişten gelen bir olay ya da bir kişi, çalışmalarınızın aksamasına ya da durmasına neden olabilir. Kendi yolunuzu çizmekte zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Bu noktada iş arkadaşlarınızdan, meslektaşlarınızdan ya da işinizde profesyonel birinden destek almakta çekinmeyin. Olaylara dışarıdan bakabilecek ve bilgili olan bir kişinin yardımı, sizi sandığınızdan daha fazla rahatlatacak. Kontrolün tamamen sizde olmasını istediğiniz bu süreçte bazen geri çekilmeniz ve olayları geri planda izlemeniz gerekebilir. İş arkadaşlarınızdan birinin yaptığı bir hata sizi çileden çıkarabilir fakat sessiz kalmanızda fayda var. Maddi imkanlarınızın artacağı, ek gelir elde etme ya da kazancınızı arttırma şansları bulacağınız bir ay geçireceksiniz. Sezgilerinize ve duygularınıza güvenmelisiniz..

Boğa Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Bu ay sağlığınızla ilgili can sıkan herhangi bir durum söz konusu olmayacak. Kendinizi daha iyi ve dingin hissediyorsunuz. Fiziksel sağlığınızın yanı sıra ruhsal sağlığınız da çok iyi durumda olacak. Kronik bir rahatsızlığınız varsa  bu ay pek hissetmeyeceksiniz..

İkizler Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

İkizler burcundansanız ya da yükseleniniz ikizler burcu ise Mayıs ayının gelişi ile birlikte aşk hayatınızda yeni bir süreç başlıyor. Uzun zamandır zihninizi kurcalayan, içinizi kemiren fakat yine de dile getirmediğiniz bazı sorunları; birlikte olduğunuz kişiye net bir şekilde yansıtacaksınız. Ailenizden ya da yakın arkadaş çevrenizden birinin de dahil olduğu ve birlikte olduğunuz kişiyi doğrudan etkileyen bir problemi, kendi doğrularınıza göre çözüme ulaştıracaksınız.

Mayıs ayının son iki haftası, aşk hayatınızın biraz daha ön planda olduğu, kendinizi birlikte olduğunuz kişiye adayacağınız bir süreç olacak. Duygularınızı, hissettiklerinizi ve düşündüklerinizi karşı tarafa doğru bir şekilde yansıtacaksınız. İlginizi ve sevginizi hissettirdiğiniz takdirde aşk hayatınızdaki dengeyi koruyabileceksiniz. Birbirinize karşı daha açık olacak, hayatınızdaki ufak detayları bile birbirinizle paylaşacaksınız. Mayıs ayını doğru bir şekilde değerlendirirseniz birlikte olduğunuz kişiyle aranızda bağı kuvvetlendirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa katıldığınız kalabalık bir ortamda tanışacağınız kişi, sürpriz bir aşkın habercisi olabilir. Olaylar, sizin kontrolünüz ve tahminlerinizin dışında gelişecek..

İkizler Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

Maddiyatla yakından ilgileneceğiniz Mayıs ayı içerisinde elde ettiğiniz kazancı korumak ve arttırmak adına ciddi adımlar atacaksınız. Ayın son iki haftası tedbirli olmalı, gelirinizi riske eden durumlara karşı önlem almalısınız. Kredi almayı, borç alıp vermeyi düşünüyorsanız bu planları ertelemeniz iyi olacak. Birikiminizi korumalı ve geleceğe dair bir yatırım yapmayı düşünmelisiniz. İş hayatınızda sürekli olarak taviz veriyor olmanız, size kısa ya da uzun vadede bir fayda sağlamayacak. Çevrenizdeki insanların sizi yönetmesine izin vermemeli, mesafeli ve kararlı bir tavır takınmalısınız. Aynı zamanda iş fırsatlarınızın çoğalacağını, para kazanma konusunda herhangi bir zorluk çekmediğiniz fark edebilirsiniz. Önümüzdeki aylarda yapmak istediğiniz bir tatil varsa şimdiden plan yapabilirsiniz..

İkizler Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Mayıs ayında sağlık durumunuzu koruyorsunuz. Pozitif ruh haliniz ve yüksek enerjiniz sayesinde kendinizi, birtakım rahatsızlıklardan koruyabiliyorsunuz. Yapacağınız uygun bir beslenme programı sayesinde ideal kilonuza ulaşmanız mümkün..

Yengeç Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Yengeç burcundansanız ya da yükseleniniz yengeç burcu ise aşk hayatınızdaki keyifli, sevgi dolu iletişiminiz Mayıs ayı içerisinde de devam edecek. Birlikte olduğunuz kişiyle yaşadıklarınız, karşılaştığınız olaylar; sizin kontrolünüzün ve isteğinizin dışına çıkmayacak bu ay. Aşk hayatınızla ilgili geleceğe dair bir karar alabilirsiniz. Karar alma konusunda sizi yanlış yöneltebilecek olan insanlara ve onların üzerinizde bırakacağı etkiye karşı tedbirli yaklaşacaksınız. Mevcut ilişkinizle ilgili alacağınız önemli karar sonucunda ya ilişkinizi sona erdirmeyi düşüneceksiniz ya da evliliğe doğru ciddi bir adım atacaksınız.

Eğer evliyseniz, eşinizle birlikte son derece keyifli, huzurlu ve mutlu olacağınız bir ay sizi bekliyor. Dikkat etmeniz gereken tek nokta, aileler olacak. Hem sizin ailenizin hem de eşinizin ailesinin sorunları yüzünden ufak tefek aksilikler meydana gelebilir. Bunları görmezden gelerek tadınızın kaçmasını önleyebilirsiniz. Eğer ilişkiniz yoksa Mayıs ayı sizin için büyük bir fırsat olacak. Karşılaşacağınız bir insan, kalbinizi tam anlamıyla çalacak..

Yengeç Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz Mayıs ayı içerisinde iş hayatınızla ilgili sorumluluklarınız bir hayli artacak. Fakat siz bu sorumlulukların üstesinden gelecek, üzerinizde bir yük olduğunu hissetmeden kararlı bir şekilde adım atmaya devam edeceksiniz. İşinizden keyif alıyor olmanız, sizin en büyük avantajınız. Finansal olarak rahatladığınızı hissedeceğiniz bu süreçte ödemeleriniz hafifleyecek, rahat bir nefes alacaksınız. Yine de gereksiz harcamalardan kaçınmalı, gelir gider dengesini korumanız gerektiğini bilmelisiniz. Kurduğunuz profesyonel bağlantılar sayesinde kendinizi geliştirme imkanı bulacak, iş arkadaşlarınızın ve yöneticilerinizin övgüsünü toplayacaksınız. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız ve özellikle ticaretle ilgili olan bir proje varsa; hayata geçirmek için en doğru zamandasınız..

Yengeç Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Bu ay içerisinde sağlık durumunuzla ilgili bir olumsuzluk yaşamayacaksınız. Bunun en önemli sebebi ise sağlığınıza gereken önemi veriyor olmanız. Bunun yanı sıra dış görünümünüze de fazlasıyla dikkat ediyor, kendinizde bazı değişiklikler yapmaya başlıyorsunuz..

Aslan Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Aslan burcundansanız ya da yükseleniniz aslan burcu ise Mayıs ayının gelişi ile birlikte aşk hayatınıza dair önemli kararlar alacaksınız. Şu sıralar kendinizi, hiç olmadığınız kadar önemli, değerli ve etkileyici hissediyorsunuz. Birlikte olduğunuz kişinin görüşlerinin de bu yönde olması, keyfinizi daha fazla arttıracak. Birbirinize yapacağınız sürprizler sonucunda ilişkinizi çok farklı bir boyuta taşıyabilir, daha ciddi adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Evlilik teklifi almanız ya da evlilik teklifinde bulunmanız mümkün. Birlikte olduğunuz kişiyle beraber geleceğe dair planlar yapmak sizi heyecanlandırıyor, artık bu planları hayata geçirmeniz gerektiğini fark ediyorsunuz.

Eğer evliyseniz eşinizle aranızda Betxlarge ufak tefek anlaşmazlıklar yaşanabilir. Kendinizi fazlasıyla değerli hissettiğiniz için kendi hatalarınızı görmezden geliyor, eşinizin her davranışının altında bir kusur arıyor olabilirsiniz. Net kararlar almak isteyebilirsiniz. Dikkatli olmalı ve biraz daha alttan almaya başlamalısınız..

Aslan Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

İnsan ilişkilerinde başarılı olmanız, iş hayatınızı da olumlu yönde etkileyecek. Kariyer alanında geçmişte deneyimlediğiniz olayları dikkate alacak ve ona göre davranacaksınız. Üstesinden gelmeyeceğinizi düşündüğünüz sorumlulukları net bir şekilde reddedeceksiniz. Almayı beklediğiniz bir para, satmak istediğiniz bir mülk varsa onunla ilgili bir haber alacaksınız. Bu güzel haber ile birlikte maddi imkanlarınız genişleyecek, ödenmesi gereken borçlar varsa onları kapatacaksınız.

Çalışmalarınızın, temponuzun artacağı bu dönemde birkaç işle aynı anda uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Fakat bunu yapabilecek gücü kendinizde bulacak, sonunda kendinizi maddi olarak güvence altına alacaksınız. Bunların yanı sıra evinizle ilgili yüklü bir harcama yapmak isteyebilirsiniz. Dekorasyon değişikliği, temel ihtiyaçlar gibi masraflarınız çıkabilir. Bunların altından kalkabileceğinize inandığınız takdirde hareket etmelisiniz. Gereksiz harcamalardan olabildiğince kaçının..

Aslan Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Mayıs ayında sağlığınız çok iyi durumda olacak. İş yoğunluğunuz artmış olsa da kendinize vakit ayırmayı ihmal etmediğiniz için fiziksel hem de ruhsal olarak iyi hissediyorsunuz. Sağlığınızı göz ardı etmemeye devam edin sağlıklı beslenmeye özen gösterin..

Başak Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Başak burcundansanız ya da yükseleniniz başak burcu ise bu ay aşk hayatınız, biraz canınızı sıkabilir. Birlikte olduğunuz kişi sizi hayal kırıklığına uğratıp, ona duyduğunuz güvenin kırılmasına neden olabilir. Bunların yanı sıra iş hayatınızdaki, sosyal çevrenizdeki ya da aile yaşantınızdaki sorunlar da ilişkinize yansıyabilir. Aşk hayatınızda meydana gelen güven problemleri, ilişkinizi Betxlarge yıpratan en büyük etkenlerden biri. Birlikte olduğunuz kişi ile bu konuyu paylaşmak, fikir alışverişi yapmak sizi rahatlatacaktır. Sağlıklı bir iletişim kurabilirseniz ikinizin de mutlu olacağı bir sonuca varabilirsiniz.

Eğer mevcut bir ilişkiniz yoksa aşk alanında biraz içinize kapanık davranabilirsiniz. Kendinizi dış dünyaya açmak istemiyor, yalnız kalmayı tercih ediyorsunuz. Yeni bir ilişkiye başlamak için uygun bir zamanda olmadığınızı düşünebilirsiniz..

Başak Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı


Ayın ilk günlerinde işinizle ilgili alacağınız bir haber, hayatınıza tam anlamıyla keyif ve mutluluk getirecek. Duygusal yoğunluğunuzun artışta olduğu bu dönemde, duygusal tatmine ulaşacak ve iyimser bir ruh halinde olacaksınız. Bu durum iş hayatınıza ve kariyer planlarınıza da yansıyacak. Hayata karşı olan bakış açınız değişecek, pozitif yönünüz ön plana çıkacak. Geçmişte başladığınız ve yarım bıraktığınız bir iş, uzun zamandır aklınızda olan fakat yapmaya cesaret bulamadığınız bir iş varsa onun üzerinde çalışacaksınız. Finansal konularda istediğinizi elde etmek için birilerinden yardım isteyebilir, ortaklığa girişebilir ve iş birliği halinde olabilirsiniz. Yakın zamanda yapacağınız bir seyahat, tatil planı gündeme gelecek..

Başak Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Bu ay sağlığınızı kesinlikle göz ardı etmemeli, durumunuzu korumalısınız. Kilo almaya meyilli olduğunuz bir dönemin içerisindesiniz. Kötü, zararlı alışkanlıklarınız ve bağımlılıklarınız varsa bu ay içerisinde olabildiğince uzaklaşmalısınız. Spor yapmalı, bir uzman yardımı ile hazırlanan beslenme programı yapmalı ve kendinizi meşgul etmek için bir hobi edinmelisiniz. Uyku saatlerinize dikkat edin..

Terazi Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Terazi burcundansanız ya da yükseleniniz terazi burcu ise Mayıs ayında aşk hayatınızda ters açılar söz konusu olacak. İlişkinizin sınandığını düşünebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişinin ilgisiz olduğunu, ilişkinizde kendisine düşen sorumlulukları yerine getirmek istemediğini hissedebilirsiniz. Yalnızca sizin fedakarlık yapıyor olmanız, ilişkinin gidişatını olumsuz etkileyecektir. Mayıs ayının ikinci haftasından itibaren bu sorunları atlatacak, aranızdaki uyumu yakalamak için sarf ettiğiniz çabaların sonucunu alacaksınız. Fakat bilmelisiniz ki bu konuda uğraş gösteren tek kişi siz olduğunuz için söz konusu problemler tekrar yaşanabilir.

Eğer bir ilişkiniz yoksa bu ay içerisinde karşılaşacağınız birinden hoşlanabilir, kendisi ile bir ilişki yaşamak isteyebilirsiniz. Fakat bu ilişki gelip geçici olacak. Uzun süreli olması için daha iyi koşulların olması gerektiğini biliyorsunuz. Geleceğe yönelik adımlar atmak için ikna edilmeniz gerekiyor..

Terazi Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

Mayıs ayı sizin için daha fazla sorumluluk, daha fazla çalışmak demek. İş hayatınızdaki temponuz artacak, mevcut görevlerinizden daha fazlasını üstlenmek zorunda kalacaksınız. Fakat siz tüm bu sorumluluklara hazır hissediyor ve üstesinden gelebileceğinizi düşünüyorsunuz. Şimdiye kadar gerçekleştiremediğiniz bir hayaliniz, projeniz varsa onun üzerinde çalışabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak, girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Bu konuda geçmişten daha dikkatli olacaksınız. Bunların yanı sıra gereksiz harcamalardan kaçınacak, gelir gider dengenizi koruyacaksınız. Ödemelerinizi aksatmadan yaptığınız takdirde rahatlayacaksınız. Ailenizden ya da arkadaş çevrenizden birinin vereceği destek sayesinde daha iyi bir kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Bu durum sizi rahatlatsa da tutumlu olmaya devam edin.

Terazi Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Sağlığınızın gayet iyi durumda olduğu Mayıs ayı içerisinde yine de bazı önlemler almanız gerekiyor. Yeterince sıvı aldığınızdan emin olmalı, tansiyon ve şekere karşı gerekli tedbirleri almalısınız. Fiziksel sağlığınızın yanı sıra ruhsal sağlığınızı da korumanız gerekiyor. Özel hayatınızdaki sorunlar sizi yıpratabilir. Enerjinizi yükseltmek için keyif alacağınız aktiviteler ile bol bol vakit geçirmelisiniz.

Akrep Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Akrep burcundansanız ya da yükseleniniz akrep burcu ise Mayıs ayında aşk hayatınızda ciddi değişiklikler yapacaksınız. Birlikte olduğunuz kişi ile beraber geleceğe dair planlar kuracak, daha ciddi bir boyuta geçiş yapacaksınız. Özgür, bağımsız, başına buyruk davranışların sona ereceğini söyleyebilirsiniz. Eğer evliyseniz eşinizle olan iletişiminize biraz daha önem vermelisiniz. Evlilik hayatınız, kontrolünüzün dışına çıkmayacak fakat canınızı sıkacak gelişmeler yaşanabilir. Eşinizle olan iletişiminizde takındığınız şüpheci tavır, onu bunaltabilir ve size karşı kırıcı olmasına neden olabilir. Eşinize karşı biraz daha anlayışlı olmalı ve empati kurmayı bilmelisiniz. Sizin çözemediğiniz sorunlarda devreye aile büyükleri girebilir.

Eğer bir ilişkiniz yoksa bu ay içerisinde tanışacağınız ya da tanıdığınız fakat pek iletişim kurmadığınız biri ile yakınlaşabilirsiniz. Bu yakınlaşma, uzun vadeli bir ilişki için atılan ilk adım olacak. Geçmişi bir kenara bırakıp, karşınızdaki kişiye odaklanırsanız mutlu olabilirsiniz.

Akrep Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

İş hayatınız ve kariyer planlarınız için son derece olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir dönemdesiniz. Elde ettiğiniz başarıların, kazandığınız gelirin ve aldığınız sorumlulukların daha fazlasını istiyorsunuz. Azminiz, hırsınız ve çalışkanlığınız sayesinde üzerinde çalıştığınız her projede başarı elde edebilirsiniz. Ayın ikinci haftasından itibaren uzun zamandır satın almak istediğiniz bir şey için gerekli parayı denkleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra iş hayatınızda size faydası olacak profesyonel kişilerle tanışabileceğiniz yeni ortamlarda bulunacaksınız. Kuracağınız güçlü bağlantılar, uzun vadede büyük kazançlar elde etmenizi sağlayacak. Karşılaştığınız fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz.

Akrep Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Mayıs ayında sağlık durumunuz biraz sıkıntılı olabilir. Bu ara kendinizi ihmal ediyor, sağlığınıza gereken önem vermiyorsunuz. Yaptırmanız gereken kontrolleri yaptırmalı, gerektiği takdirde bir uzmandan yardım almalısınız. Yoğun çalışacağınız bu süreçte dinlenmek için kendinize sık sık vakit ayırın. Çünkü biliyorsunuz ki sağlığınız kötü olduğu takdirde çalışmalarınız da yarım kalacak.

Yay Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Yay burcundansanız ya da yükseleniniz yay burcu ise aşk hayatınızın daha da iyiye gideceği bir süreçtesiniz. İlişkinizi olumsuz etkileyecek olan, canınızı sıkacak davranışlarda bulunan insanları hayatınızdan çıkarmalısınız. Aşk hayatınıza sürekli olarak müdahale edenlere gereken cevabı vereceksiniz. Hem kendinize hem de birlikte olduğunuz kişiye daha fazla vakit ayırmalı, keyif alacağınız romantik aktiviteler yapmalısınız. Duygusal yoğunluğunuzun artışta olduğu Mayıs ayında, ufak tefek sürprizler yaparak birlikte olduğunuz kişiyi mutlu etmek isteyebilirsiniz.

Eğer evliyseniz aradığınız huzuru tam anlamıyla yakalayacaksınız. Evlilik hayatınızı destekleyen aile büyükleriniz, kardeşleriniz ve arkadaşlarınız sayesinde tüm sorunları geride bırakacaksınız. Eşinizle birlikte tatil planı yapabilir, kısa süreli seyahatler düzenleyebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa ve yeni bir ilişkiye başlama isteğiniz varsa biraz beklemelisiniz. Çevrenizdeki insanların etkisinde kalarak kendinizi risk altında, gergin hissedebilirsiniz. Çevrenizin baskısından kurtulduğunuz takdirde yeni bir ilişkiye kalbinizi açabilirsiniz.

Yay Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

Hayatınızı yeniden düzenlemek istediğiniz bu ay içerisinde kariyer planlarınızda da değişiklikler söz konusu olabilir. İş hayatınızda almanız gereken risklerin ve sorumlulukların bilincinde olacak, yeni deneyimler elde etme isteği duyacaksınız. Para biriktirmeyi, size daha fazla kazanç getirecek bir alanda yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak birçok fırsat yakalayacaksınız. İletişim yeteneğiniz, güçlü bağlantılarınız ve araştırmacı ruhunuz sayesinde iş hayatınıza daha profesyonel bir şekilde devam edebilirsiniz. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken en önemli şey sizi gereksiz yere oyalayan, vakit kaybına neden olan insanları hayatınızdan çıkarmaktır.

Yay Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Bu ay içerisinde sağlık durumunuza biraz daha fazla özen göstermelisiniz. Enerjinizi düşürecek, yorgun hissetmenize neden olacak her şeyden uzaklaşmalı ve kendinize daha fazla vakit ayırmalısınız. Bu dönem biraz sakar olabilirsiniz. Konsantrasyon bozukluğundan dolayı düşme, çarpma, sakatlanma gibi olaylar meydana gelebilir.

Oğlak Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Oğlak burcundansanız ya da yükseleniniz oğlak burcu ise aşk hayatınızda duygusal olarak doyuma ulaşacağınız bir sürece giriyorsunuz. Birlikte olduğunuz kişiye ve ilişkinize daha fazla özen gösterecek, onu mutlu etmek için çaba sarf edeceksiniz. Özverinizi, uğraşlarınızı, sevginizi ve ilginizin farkında olan, birlikte olduğunuz kişi; sizi şaşırtacak bir sürpriz yapabilir. Bu sürpriz sonucunda bazı kararlar vermeniz ve ona göre hayatınıza devam etmeniz gerekebilir.

Eğer bir ilişkiniz yoksa Mayıs ayının ikinci haftasından sonra sizi tam anlamıyla sarsacak biri ile tanışacaksınız. Bu kişiyi, hayatınızın aşkı olarak görecek ve şimdiye kadar hiç tatmadığınız duyguları onun sayesinde tattığınızı düşüneceksiniz. Bunların yanı sıra geçmişte kalan bir ilişkiniz tekrar gündeme gelebilir. Eski sevgilinizle ya da eşinizle aranızda devam eden bir sorun, hesaplaşma varsa ona son vermek isteyeceksiniz. Bu noktada birlikte olduğunuz kişinin desteği, sizin yanınızda olacak.

Oğlak Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

Yeni sorumluluklar alacağınız, iş temponuzu arttıracağınız bu ay içerisinde biraz zorlanabilirsiniz. Fakat yılmadan devam edecek, hayallerinize ve hedeflerinize ulaşmak için gerekirse gecenizi gündüzünüze katacaksınız. İş hayatınızla ilgili olan ve uzun zamandır elde etmek istediğiniz bir şey varsa onunla ilgili kötü bir haber alabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz hayal kırıklığı, çalışmalarınızı aksatmanıza neden olmamalı. Çünkü karşınıza çok daha iyi fırsatlar çıkacak, çok daha büyük başarılar elde edeceksiniz. Elde ettiğiniz deneyimler sayesinde bundan sonraki adımlarınızda daha dikkatli olacak, risk almanız gereken noktalarda daha fazla düşüneceksiniz.

Oğlak Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

İş hayatınızın yoğunlaşması, günlük koşuşturmanın size verdiği yorgunluk gibi etkenlerden dolayı sağlığınız biraz olumsuz etkilenebilir. Dinlenmek ve kafa dinlemek için kendinize yeteri kadar vakit ayırmanız gerekiyor. Şu an meydana gelen ve sizin ihmal ettiğiniz ufak sağlık sıkıntıları, ileride daha büyük bir şekilde karşınıza çıkabilir. Gerekli önlemleri almalı, kontrolleri yaptırmalısınız.

Kova Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Kova burcundansanız ya da yükseleniniz kova burcu ise Mayıs ayının ilk iki haftasında aşk hayatınız sakin bir şekilde sürecek. Ayın ortasından itibaren ise ilişkiniz renklenecek, keyfiniz ve mutluluğunuz büyük oranda artacak. Birlikte olduğunuz kişinin sürprizlerine, sizi şaşırtacak ve hiç beklemediğiniz olaylara karşı hazır olun. Bazı olaylar sizi son derece mutlu ederken, bir yandan mutsuz olmanıza neden olacak duygular da meydana gelebilir. Uzun bir şekilde düşünüp, bir karar vermeniz gerekebilir. Bunların yanı sıra aşk hayatınızın üzerine kara bir bulut gibi çöken geçmişten artık kurtulacaksınız. Geçmişte yaşadığınız ilişkilerinizi, birlikte olduğunuz insanları tamamen geride bırakacaksınız. Kendinizi doğru bir şekilde ifade edebildiğiniz takdirde hem siz hem de birlikte olduğunuz kişi huzura kavuşacaksınız. İlişkiniz için yeni bir başlangıç söz konusu olacak.

Kova Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

Mayıs ayı, sizin için yeni başlangıçların ve kararların ayı olacak. İş hayatınızı olumsuz etkileyen, performansınızı ve hayat kalitenizi düşüren insanları hayatınızdan çıkaracaksınız. İş ortamında sizden kaynaklanmayan bir sorundan dolayı tartışma yaşanabilir. Bu durumda suçlanabilirsiniz fakat yapmanız gereken tek şey; tartışmalardan ve anlaşmazlıklardan uzak durmak olacak. Kariyer planlarınızda bazı değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Hayatınızı büyük ölçüde değiştirebilecek olaylar yaşayabilirsiniz. Bu bir aylık süreci adapte olmak için değerlendirmeli, kafanızdaki tüm kararsızlıkları ve belirsizlikleri silmelisiniz. Bir iş teklifi alabilirsiniz ve bu sizin için karar vermesi zor bir teklif olabilir. İyi düşünmeli, gerektiği takdirde ailenizden ve yakın çevrenizden yardım istemelisiniz.

Kova Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Mayıs ayında sağlık durumunuz biraz riske girecek. Yoğun çalışma temponuz ve hissettiğiniz baskı, stres; ziri biraz zorlayabilir. Bu ay kendinize olabildiğince dikkat etmelisiniz. Fiziksel sağlığınızın yanı sıra ruhsal sağlığınızı da önemsemeniz gerekiyor. Takıntı haline getirdiğiniz konularla yüzleşmeli, etkisinden kurtulmalısınız. Uyku düzeni ve beslenme alışkanlıkları da dikkat etmeniz gereken noktalar arasında yer alıyor.

Balık Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Balık burcundansanız ya da yükseleniniz balık burcu ise bu ay geçmiş aşk yaşantılarınızı tekrar gündeme getiriyorsunuz. Daha önce bir ilişkiniz olan insanla tekrardan temas halinde olacak, onunla iletişim kurmaktan büyük bir keyif alacaksınız. Fakat bazı durumlarda iletişim kopukluğu meydana gelebilir, ufak tefek anlaşmazlıklardan dolayı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu durum sizin beklentiniz dışında olmadığı için sorun etmeyecek, çözüm odaklı olacaksınız. Uzun zamandır içinizde tuttuğunuz tüm duyguları net bir şekilde onunla paylaşacak, ortak noktalarınızın tekrar farkına varacaksınız. Fakat arya giren zaman, insanlar ve yaşadıklarınızdan dolayı eskisi gibi samimi olamayacaksınız.

Evliyseniz zamanınızın büyük bir kısmını evinizde, ailenizle geçireceksiniz. Eşinizle birlikte daha fazla vakit geçireceksiniz. Bunun yanı sıra birbirinizin yaşam alanına saygı gösterecek, ayrı ayrı katılmak istediğiniz etkinlikleri sorun etmeden eğlenmenin keyfine bakacaksınız. Birbirinize karşı anlayışlı olduğunuz zaman daha fazla mutlu olduğunuzu biliyorsunuz.

Balık Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

Mayıs ayı sizin için yeniliğin, farkındalığın had safhada olduğu bir süreç olacak. İş hayatınıza, kariyer planlarınıza ve kazancınıza daha fazla odaklanacaksınız. Yeni sorumluluklar alacak, sizden beklenenin daha fazlasını yapmak için çaba sarf edeceksiniz. Çalışmalarınız yoğunlaşabilir fakat bu durum sizi bitkin düşürmeyecek, aksine daha da canlı kalmanızı sağlayacak. Aldığınız yeni sorumlulukların sonucunda gelirinizde artış olacak. Yapmanız gereken ödemelerin bir kısmını tamamlayacak, rahat bir nefes alacaksınız. Elinizde kalan parayla kariyer planlarınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Yakın zamanda çıkacağınız bir tatilin planını yapabilir, daha önce hiç aklınıza gelmeyen bir yere seyahat edebilirsiniz.

Balık Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir ay olacak. Ruhsal sıkıntıları atlattığınız için kendinizi daha dinç, mutlu ve enerjik hissedeceksiniz. Bu gelişme, fiziksel sağlığınızı da olumlu yönde etkileyecek. Dış görünümünüze, kronik rahatsızlıklarınıza daha fazla özen göstereceksiniz. Zararlı alışkanlıklarınız varsa bu süreçte bırakabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2018, 03:19


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER