Rezalet görüntüler... Kocası terk etti intikamını çocuklarından aldı

Antalya'da 30 yaşındaki eşi Bahattin D.'nin evi terk edip Muş'a gitmesini kabullenemeyen 20 yaşındaki Elif D. oğulları 1 yaşındaki Y. ve

Rezalet görüntüler... Kocası terk etti intikamını çocuklarından aldı
banner90

Antalya’da 30 yaşındaki eşi Bahattin D.’nin evi terk edip Muş’a gitmesini kabullenemeyen 20 yaşındaki Elif D. oğulları 1 yaşındaki Y. ve 3 yaşındaki J.’yi dövdüğü anları cep telefonuyla kaydedip, görüntüleri kocasına ve yakınlarına gönderdi. Çocuklarını döverken "İntikamımı böyle alırım" dediği duyulan Elif D., dedenin şikayet etmesi üzerine gözaltına alındı.

Böyle anne olamaz dedirten olay, Irak’ta bulunan dedenin, Elif D.’nin çocuklarını dövme görüntüsünü polise ulaştırmasıyla ortaya çıktı. Görüntüleri ihbar kabul eden polis ekipleri, dün akşam Antalya'ya bağlı Kepez ilçesindeki Elif D'nin yaşadığı eve operasyon düzenledi. Evde kimseyi bulamayan polis, Elif D.’nin çocuklarıyla hastanede olduğunu öğrendi. Antalya Kepez Devlet Hastanesi’ne giden polis, burada tedavi gören Y.’nin yanında olan Elif D.’yi gözaltına aldı. Anne Elif D. ve büyük oğlu J., polis merkezine götürüldü. 

İşlemlerin tamamlanmasından sonra adliyeye sevk edilen Elif D., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.


’İNTİKAMIMI BÖYLE ALIRIM’

Polisin delil olarak el koyduğu görüntülerde, anne çocuklarını dövüyor. Bu sırada da eşi Bahattin D.’ye hitaben, "Bak görüyorsun çocuğunu ağlıyor. Ne yemek yemiş, ne altını açmışım. Hele gel evimin haline bak. Bak bak, gördün nasıl ağlıyor" dediği net bir şekilde duyuluyor. 

Kadın, küçük oğlu Y.’yi tokatladıktan sonra ise "Babanız yapıyor. Ama benim yapabileceğim bir şey yok. İkinci çocuğuna geliyorum. Bak görüyor musun nasıl korkuyor. Bahattin yapıyor size bunu. Gördün mü intikamımı böyle alırım. Benimle iyi geçineceksin. Seni tehdit ediyorum. Öldürürüm, gebertirim" ifadelerini kullanıyor.

İKİ KARDEŞ KORUMA ALTINDA

Antalya’da Elif D.’nin, evi terk eden eşi Bahattin D.’den intikam almak için dövdüğü oğulları Y. (1) ile J. (3), devlet korumasına alındı. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekibi tarafından alınan 2 kardeş, sevgi evine yerleştirildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2019, 10:15


YORUM EKLE
YORUMLAR
Halis aslan
Halis aslan - 3 yıl Önce

Bu nasıl anne imiş Allah aşkına ya

Mert mert
Mert mert - 3 yıl Önce

Ya babaya ne demeli

SIRADAKİ HABER