Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm 2. Fragmanı (Tanıtım) İzle! 136. Bölümde Kılıçlar Kınından Çıkıyor! Savaş Ateşi Alevleniyor!

Diriliş Ertuğrul son bölümde; Osman Moğollar'ın elindedir. Moğolların amacı Osman'ı mankurtlaştırıp kendilerine sadık yetiştirmek ve

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm 2. Fragmanı (Tanıtım) İzle! 136. Bölümde Kılıçlar Kınından Çıkıyor! Savaş Ateşi Alevleniyor!

TRT 1'in izleyenleri Tempobet adeta ekrana kilitleyen dizisi Diriliş Ertuğrul 135. son bölümüyle yine aksiyon ve heyecanlı bir bölüme sahne oldu. Fenomen dizinin 136. yeni bölümünde neler olacağı sevenleri tarafından merakla beklenirken, 2 fragman da yayınlanmıştı. Heyecan dolu bir bölüm ile ekrana gelecek olan Diriliş'te savaş ateşi alevleniyor.

Engin Altan Düzyatan'ın Ertuğrul karakteriyle boy gösterdiği TRT'nin fenomen dizisinde sular durulmuyor. Diriliş Ertuğrul'da Moğollarla savaşa giren Ertuğrul Bey'in yeni hamlesi ne olacak? TRT 1 ekranlarında her çarşamba izleyecilerin nefeslerini tutarak izledikleri Diriliş Ertuğrul 136.bölüm fragmanı ekranlara geldi. Savaş hazırlıklarının başladığı Diriliş yeni bölümüyle yine tam not alacak gibi görünüyor.

Diriliş Ertuğrul 135. Bölümde Neler Oldu?

Dragos’un Ertuğrul Bey’i öldürmek için kurduğu tuzak Moğolların geldiğini öğrenmesi üzerine yine kendisi tarafından bozulmuştu. Ertuğrul Bey’i hedef alan bir oka kalkan olup onun canını kurtarmıştı. Herkes Zangoç’un kendini feda ettiğini düşünerek ona minnet duyarken Ertuğrul Bey bu durumdan şüphelenmişti. Peki, Ertuğrul Bey’in bu kuşkuları onu Zangoç’un gerçek kimliğine götürecek mi? Moğolların gelmesiyle plan değiştiren Dragos’un yeni hedefi ne olacak?


Ertuğrul Bey’in elinde olan sandığın ve vergi altınlarının peşinde olan Moğollar, en zalim komutanlarından biri Betboo olan Alıncak’ı vazifelendirmişti. Ani bir baskınla Kayı obasına gelen Alıncak Ertuğrul Bey’in otağını ele geçirip esir almış, Osman’ı alıkoyarak bilinmeyen bir yere göndermişti. Acaba Ertuğrul Bey, onları Alıncak’ın elinden kurtarabilecek mi? Moğolların gelmesi Umuroğullarının yaşamında ne gibi değişikliklere sebep olacak? Alıncak tarafından Söğüt’ün yeni uç beyi ilan edilen Beybolat Bey’e karşı Ertuğrul Bey nasıl tavır alacak?  Obanın hatunlar sorumlusu olan Sırma, kayı hatunlarına nasıl davranacak?

Diriliş Ertuğrul Eski Bölümlerde Yaşananlar

Diriliş Ertuğrul'da hak ve batılın cenki başlıyor. Gözlerinde zalimlere ateş büyüten Ertuğrul, obaları ve ailesini kurtarmak için Dragan'a ittifak etme teklifinde bulunuyor. Her yeri yakıp yıkan Moğollar, Ertuğrul'un ailesine de zarar veriyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında, Osman'ın kaçırılışı sonrası dişe diş, kana kan, intikam sözleri yükseliyor.

Moğollar çekirge sürüsü gibi istila eder obaları. Nicedir üzerine düştükleri dava tehlikededir. Ertuğrul, üzerlerine düştükleri davaya zeval gelmemesi, tufan gibi üzerlerine gitmek için uygun zamanı bekler. 

Çarşamba akşamları izleyenleri TRT ekranlarına kilitleyen Diriliş Ertuğrul aksiyonu ve heyecanı doruğa çıkardı. Yayınlanan Diriliş Ertuğrul son bölümünde Ertuğrul Beybolat'ı zehirleyenin Dragos olduğunu anlıyor. Dragos'u korku sarıyor ve Ertuğrul'u öldürme planlarını hızlandırıyor. 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 13:51


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER